O nas

Należymy do TKH Group - międzynarodowego holdingu technologicznego z centralą w Holandii, aktywnego w 24 krajach. Stawiamy na innowacyjność. Tworzymy nowoczesne rozwiązania w obszarach systemów zabezpieczeń, łączności oraz telekomunikacyjnych.

Jesteśmy zespołem i szukamy ludzi, którzy będą jego wartościową częścią. Nie jesteśmy korporacją, która narzuca gotowe rozwiązania, ale liczymy na Twoją innowacyjność. Ty masz możliwość pełnego rozwoju, dzięki szkoleniom i pracy przy projektach, w których doceniamy dobre pomysły.

więcej

Oferty pracy C&C Partners

Kliknij na box z wybraną przez siebie lokalizacją C&C Partners i sprawdź na jakie oferty pracy aktualnie prowadzimy nabór! Jeżeli nie prowadzimy obecnie rekrutacji lub nie znalazłeś wśród naszych aktualnych ofert pracy takiej, która odpowiadałaby Twoim zainteresowaniom, a chcesz abyśmy poznali Twoje kwalifikacje, wyślij do nas swoje CV.

Leszno.png
Leszno

CV prosimy przesyłać na adres:

C&C Partners Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 119,121
64-100 Leszno
kadry@ccpartners.pl

OH Katowice.png
Katowice

OH Warszawa.png
Warszawa

OH Gdańsk.png
Gdańsk

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących na podległym terenie: województwo pomorskie, kujawsko – pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko – mazurskie – rynek hurtowni elektrycznych
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • przygotowywanie ofert
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z działem realizacji zamówień oraz technicznym
  • prowadzenie prezentacji techniczno-handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – mile widziane techniczne
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedawcy bądź przedstawiciela handlowego
  • znajomość branży hurtowni elektrycznych
  • wysokie umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon komórkowy
  • przyjazną atmosferę
  • benefity: prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne, wysokie świadczenia świąteczne
  • świeże owoce oraz pyszną kawę
  • elastyczny czas pracy

Oferty w Grupie TKH w Polsce

C&C Partners to 30 lat doświadczenia. Od lat jesteśmy kolebką outsourcingu pracowniczego dla polskich firm należących, tak jak my, do holenderskiego holdingu TKH Group. W ramach specjalizacji naszego zespołu HR realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich firmach TKH Group Polska.

Organizujemy szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności, zajmujemy się wynagrodzeniami i benefitami pracowniczymi. Nasze doświadczenie, znajomość branży oraz bogata sieć kontaktów pozwala nam na przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług świadczonych naszym firmom holdingowym, jak i kandydatom.

Benefity dla pracowników

Praktyki i staże

Rozpocznij karierę w C&C Partners! Sprawdź jakie możliwości oferuje nasza firma.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO)”
Pokaż całą treść